ENG
kreatywne powierzchnie biurowe sepia office
stylowe biura łódź
niepowtarzalne biura w łodzi
klimatyczne lokale do wynajęcia łódź

KREATYWNIE!
STYLOWE WNĘTRZA
NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA

Położony tuż przy pasażu OFF Piotrkowska, uznawanym za najmodniejsze i najciekawsze miejsce w całej Łodzi. SEPIA OFFICE to oryginalny XIX-wieczny postindustrialny obiekt zbudowany z charakterystycznej czerwonej cegły. Najważniejszym założeniem projektowym było takie przeprowadzenie rewitalizacji, aby utrwalić niepowtarzalny i inspirujący charakter pofabrycznej Łodzi.

KOMFORT W STANDARDZIE

Nie musisz rezygnować z komfortu - znajdziesz tu reprezentacyjną recepcję, szybką windę, całodobowy monitoring czy też nowoczesne rozwiązania infrastrukturalne. Wszystkie biura posiadają pełną wentylację, możliwość instalacji klimatyzacji, energooszczędne oświetlenie LED oraz podłączenie do inteligentnego systemu zarządzania budynkiem (BMS).

NIEPOWTARZALNY KLIMAT

Ten budynek oferuje niepowtarzalny klimat wnętrz starej fabryki zrewitalizowanej z zachowaniem wielu odniesień do oryginalnego charakteru i pieczołowitą restauracją historycznych detali wnętrza. Stanowi to stylową oprawę dla nowoczesnych rozwiązań użytkowych i technologicznych, jakich oczekuje się przy prowadzeniu współczesnego biznesu.

ELASTYCZNA OFERTA

Oferta najmu dopasowana jest do zróżnicowanych potrzeb najemców. Można wynająć zarówno całe piętro, z dostępem na wyłączność, jak i pojedyńcze pomieszczenia biurowe już od 27m2. Na terenie przewidziano wygodne parkowanie rowerów, miejsca do ładowania samochodów elektrycznych oraz parking dla osób przyjeżdzających samochodami.

SCHEMATY PIĘTER

powierzchnia biurowa całkowita

1 399 m2

powierzchnia handlowa całkowita

352 m2

powierzchnia magazynowa całkowita

172 m2

maks. ilość osób

200

ilość kondygnacji biurowych

3

ilość kondygnacji handlowych

1

POZIOM 0

POZIOM 0

POZIOM +1, +2, +3

POZIOM +1, +2, +3
  • ARANŻACJE POWIERZCHNI

POZIOM 0
POZIOM -1
TEREN
POZIOM +1, +2, +3
WARIANT 1
WARIANT 2
WARIANT 3
WARIANT 4
  • GALERIA ZDJĘĆ

skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany wynajęciem powierzchni? A może po prostu chcesz o coś zapytać?
Zadzwoń lub napisz. Na Twoje pytania odpowie doradca Klienta z OPG Property Professionals.