ANIMALKINGDOM

Rodzinna firma jubilerska, która łączy w sobie współczesny design z tradycyjnymi technologiami tworzenia biżuterii. Pragnie uchronić tradycję jubilerską przed zapomnieniem i przywrócić biżuterii jej pierwotne znaczenie.

Z MIŁOŚCI DO PIĘKNA

Biżuteria ANIMALKINGDOM projektowana jest z niezwykłą dbałością o detale z motywami zwierzęcymi. Ręcznie wykonywane i precyzyjnie wykończone bransoletki, kolczyki, naszyjniki i pierścionki powstają według Waszych projektów z dowolnym zwierzakiem z kolekcji. Dzięki starannie wyselekcjonowanym materiałom, takim jak srebro, połyskujące łańcuszki i naturalne kamienie, biżuteria nabiera szlachetnego charakteru. Gotowe projekty pakowane są misternie w pudełeczka z tłoczonym logo.

Z MIŁOŚCI DO NATURY

Marka zrodzona z marzeń, przyjaźni i pasji. Stworzona w 2011 roku przez Dorotę Kempko, absolwentkę kierunku Projektowanie Biżuterii Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, do której w kolejnych latach  dołączyła Gosia Waluś, absolwentka tej samej uczelni. Działalność stale rozrastającego się zespołu jest również od samego początku wpisana w naturę. Świat zwierząt był inspiracją do powstania pierwszej kolekcji oraz nazwy marki. Do tej pory projekty są skupione wokół natury, nieprzerwanie inspirującej bogactwem form oraz symboliki.

ANIMALKINGDOM

GODZINY OTWARCIA

pn–pt: 11:00-18:00
so: 11:00-14:00

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram