BADYLARZ – KWIATY CIĘTE W EUFORII

Kwiaciarnia inna niż wszystkie. Badylarz tnie dla Was kwiaty z euforią, sadzi z pasją oraz wytwarza rękodzieło z sercem, by ozdabiać Wasze otoczenie. Z okazji i bez niej.

BADYLARZA CZAR

W czasach PRL-u badylarzem określano przedsiębiorcę – ogrodnika specjalizującego się w uprawie roślin w szklarniach lub pod folią. Właściciele badylarza - Luiza i Mateusz – mówią z dumą: jesteśmy badylarzami – czarujemy kwiatami. Chociaż zawsze trzymają je z dala od folii. Magia dzieje się w akompaniamencie uzdolnionych florystek: Karoliny i Emilii. Cała ekipa w prowadzeniu kwiaciarni na OFFie wykorzystuje swoją pasję i doświadczenie zbierane przez lata m.in. w rodzinnym gospodarstwie ogrodniczym, w trakcie studiów czy w modnych łódzkich kwiaciarniach.

W TYM SZALEŃSTWIE JEST METODA

Wyjątkowe, naturalne i piękne bukiety na każdą okazję to tylko jedna z opcji. Z radością i największą miłością do kwiatów Badylarze wykonują bukiety ślubne, wiązanki urodzinowe, ale również wianki czy inne dekoracje. Do badylowych kompozycji wykorzystywane są tylko żywe kwiaty, co nie znaczy, że brakuje kreatywnych niespodzianek. Karczoch głównym bohaterem bukietu? Dlaczego nie! Wszystkie zamówienia pakowane są w piękny czerpany papier lub torby. W kwiaciarni przy Piotrkowskiej znajdziemy także sezonowe smaczki. Mini ananasy słodkie jak lato lub charakterne białe dynie proszące się o zdjęcie na Instagram, to tylko niektóre przykłady. Dla swoich badyli od razu można dobrać piękną kartkę okolicznościową.

BADYLARZ – KWIATY CIĘTE W EUFORII

GODZINY OTWARCIA

pn-cz: 11:00-19:00
pt-so: 11:00-20:00
nd: 12:00-18:00

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
Top map-markerfacebookangle-downinstagram