GANIMEDES

Jeden z najstarszych klubów LGBT w Polsce. Na odwiedzających czeka świetnie wyposażony bar z przemiłą obsługą, ciepła, sympatyczna atmosfera oraz legendarne karaoke.

OSTOJA TOLERANCJI

Otwarty w 1999 roku, klub Ganimedes jest jednym z najdłużej działających klubów LGBT w Polsce. Przepis na sukces był prosty: stworzyć miejsce, w którym każdy – bez względu na płeć, pochodzenie społeczne, wyznanie, narodowość czy wreszcie orientację seksualną – może czuć się swobodnie. Swoboda w połączeniu z poczuciem bezpieczeństwa, sprawiają, że lokal chętnie odwiedzany jest nie tylko przez środowisko LGBT, ale wszystkich, którzy cenią spokój i przyjazną atmosferę. Miłość niejedno ma imię, ale jedno ulubione miejsce spotkań.

LEGENDARNE KARAOKE

Codziennie rodzi się nowa gwiazda! Scena klubu Ganimedes to kuźnia wokalnych talentów oraz świadek brawurowych wykonań największych polskich i zagranicznych szlagierów. Od poniedziałku do piątku, zawsze po godz. 22:00, startuje legendarne karaoke, a klubowy parkiet rozpalają największe taneczne hity. Specjalnością Ganimedesa są tematyczne wieczory, wśród których największą popularnością cieszą się imprezy z muzyką latino, przebojami lat 80. czy piosenką rosyjską. Tylko w tym klubie można być świadkiem występów czołowych polskich Drag Queens. Dużo brokatu, dużo muzyki, dużo zabawy!

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
Top map-markerfacebookangle-downinstagram