GLOOMY SUNDAY

Najwyższej jakości okulary zachowane w klasycznej a zarazem unikatowej stylistyce. Każdy model to niezliczone godziny pracy spędzone na projektowaniu kształtów, dobieraniu odpowiednich komponentów i ich montażu. Charakteryzuje je bardzo wysoka jakość wykonania oraz niezwykła dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal. Badanie wzroku – na miejscu.

OKULARY Z CHARAKTEREM

Gloomy Sunday działa od 2009 roku i jest tworzone przez młodych optyków z wieloletnim doświadczeniem. W zakładzie optycznym do każdej wykonywanej pary okularów podchodzi się w indywidualny sposób. Cel jest jeden: przekazanie okularów, które nie tylko w idealny sposób korygują wzrok lecz również reprezentują konkretną estetykę i nadają określony charakter. Korzystając z najnowocześniejszego sprzętu szlifierskiego, specjaliści Gloomy Sunday są w stanie maksymalnie spersonalizować obróbkę, dzięki czemu okulary wykonane są estetycznie oraz zgodnie ze wskazanymi parametrami.

OPTYMALNY OPTYK

W każdej parze okularów montowane są soczewki korekcyjne o mocy wskazanej podczas składania zamówienia (lub bez mocy — zerowe). Używane soczewki produkowane są przez Jeleniogórskie Zakłady Optyczne (JZO), renomowanego oraz przodującego producenta soczewek okularowych w Polsce (oraz przez przynależność do grupy Essilor również w Europie). Posiadają wysokiej jakości powłokę antyrefleksyjną Szmaragd UV, która zwiększa przejrzystość soczewek i chroni je przed zarysowaniami, dzięki czemu znacząco podnosi komfort użytkowania. Do okularów dołączane sa (w cenie) futerał, zestaw pielęgnacyjny (płyn i ściereczka) oraz zestaw naprawczy, który pozwoli na samodzielne dokonanie drobnych napraw.

GLOOMY SUNDAY

GODZINY OTWARCIA

pn-so: 11:30-19:30
nd (handlowa): 11:30-19:30

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
Top map-markerfacebookangle-downinstagram