KUOO ARCHITECTS

Podstawowym obszarem działania firmy jest współpraca z Klientem indywidualnym w całej Polsce, a ostatnio również w Holandii, Francji, Luksemburgu, Norwegii, Belgii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. W kontakcie z Klientem projektanci starają się spełnić jego oczekiwania równocześnie łamiąc standardowe myślenie o wnętrzach. Katarzyna Kuo Stolarska, założycielka pracowni, projektuje w stylu, w jakim czuje się najlepiej.

SZCZEROŚĆ I PASJA

Szczerość w stosunku do siebie i do Klienta. Nie projektujemy „wszystkiego”. Podejmuję się tylko takich projektów wnętrz, które są zgodne z naszą estetyką i jesteśmy w stanie zaprojektować je „jak dla siebie”. Tylko wtedy mam poczucie, że zaoferowałam usługę na najwyższym poziomie. Pasja. Jeśli jej nie ma praca nie przynosi satysfakcji, a realizacje pozbawione są głębi. Już samą inspiracją do pracy jest dla mnie możliwość oglądania, dotykania i tworzenia rzeczy pięknych, a największą radością spełnienie marzeń odbiorców. Wielokrotnie kończy się to autentycznym wzruszeniem…

NA STRAŻY STANDARDÓW

Od wielu lat ściśle współpracuje z mediami jako ekspert („DDTVN“ – TVN, „Moje mieszkanie“, „Dom i Wnętrze“, „Dobre Wnętrze“, portal „Domosfera“), współtwórczyni i prowadząca program TV o projektowaniu wnętrz „Pokojowe Rewolucje“ dla TVN, felietonistka („Moje Mieszkanie“),  scenograf („Pokojowe Rewolucje“ TVN, „Fabryka Gwiazd“ Polsat, „Szał Ciał“ MTV). Prowadziła konferencje prasowe, wykłady i szkolenia m.in. dla takich firm jak: ICI Dulux, Stary Browar, Festiwal Wnętrz, Dobre Wnętrze (podczas Lodz Design Festival). Jej pasje to design, fotografia i grafika. W ostatnim czasie mocno zaangażowana w pracę nad Stowarzyszeniem Architektów Wnętrz  (SAW), którego jest jednym ze współzałożycieli. Prywatnie mama Oli, Jaśka i małej Lou.

KUOO ARCHITECTS

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
Top map-markerfacebookangle-downinstagram