MEBLOTEKA YELLOW

Pierwsza klubokawiarnia na OFFie. Pierwsi w deserach. Lokal pierwszego wyboru do pracy zdalnej w tygodniu albo udanego biforu przed weekendowymi wypadami na miasto.

JAK W BERLINIE

Unikalny w Łodzi punkt pod względem oferty i wizerunku nowoczesnego miejsca – łączy różnorodne doświadczenia i zjawiska – pracownię, sklep, galerię, sztukę, design, modę, stylizację i kuchnię. Właściciele lokalu chcieli przybliżyć łodzianom atmosferę jaką spotyka się w Londynie, którą żyje Berlin. Założenie zrealizowali w 100%.

YELLOW I RESZTA KOLORÓW

Mebloteka Yellow, chociaż w nazwie ma tylko jeden kolor, jest jak kameleon. W zależności od pory i dnia tygodnia, elastycznie przystosowuje się do aktualnych potrzeb i nastrojów Gości. Szukasz przytulnej klubokawiarni, w której za dnia można w skupieniu popracować? Yellow czeka codziennie od godz. 13:00. Masz ochotę na szybką i zdrową przekąskę? Na pewno znajdziesz coś dla siebie w zmieniającym się co tydzień menu. Kochasz słodkości? Znakiem rozpoznawczym Mebloteki są desery - wielokrotnie nagradzane przez publiczność i jury Festiwalu Dobrego Smaku. Wychodzisz na miasto i szukasz rozgrzewki przed szaleństwami nocy? Oferta baru i niesztampowy wystrój przekonają do zostania na miejscu.

MEBLOTEKA YELLOW

GODZINY OTWARCIA

pn-cz: 13:00-00:00
pt-so: 13:00-3:00
nd: 13:00-23:00

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram