MITMI FOOD & FRIENDS

MITMI Food & Friends to miejsce spotkań z dobrą kuchnią, przyjaciółmi i muzyką. W logo lokalu nie bez przyczyny widnieje serce, bo właściciele mają bez wątpienia serce do dobrej kuchni.

„MAŁE TALERZE” – OGROMNA PRZYJEMNOŚĆ

W MITMI królują przystawki – małe talerze, które zachęcają do próbowania różnych smaków. Zamów kilka porcji - podziel się z przyjaciółmi, do tego wino i udany wieczór gwarantowany! Restauracja specjalizuje się w daniach mięsnych oraz rybach i owocach morza. Nie zapomina przy tym o weganach i wegetarianach – załoga MITMI ma ogromy szacunek do warzyw. Filozofią lokalu są „nieprzekombinowane dania” – królują zatem tradycyjne formy przygotowywania posiłków, znakomite produkty oraz perfekcyjny smak. MITMI łączy to co najlepsze w kuchni polskiej, francuskiej oraz śródziemnomorskiej. Kropką nad „i” są znakomite desery.

FOOD, FRIENDS AND AWARDS

W MITMI codziennie można zjeść śniadanie, lunch (także w wersji wege) oraz specjalne sezonowe dania. Dobre jedzenie zawsze idzie w parze z winem - którego koneserzy mogą liczyć na pokaźny wybór wyselekcjonowanych butelek - oraz autorskimi koktajlami. Wystrój restauracji łączy ze sobą prostotę skandynawskiego stylu (jasne kolory, jasne drewno) oraz dzięki specjalnie zestawionym tapetom i oświetleniu – z elementami francuskiego bistro. Całość tworzy harmonijne wnętrze w którym miło spędza się czas. Te wszystkie zabiegi doceniają profesjonaliści: MITMI to restauracja pięciokrotnie wyróżniona "czapką" w polskiej edycji prestiżowego przewodnika kulinarnego Gault&Millau (rekomendacja na 2015, 2016, 2017, 2018 i 2019 rok), została uznana za Najlepszą Nową Restaurację przez czytelników portalu "Jemy w Łodzi”, jest rekomendowana przez recenzentów "Krytyki Kulinarnej".

MITMI FOOD & FRIENDS

OPENING HOURS

pn-cz: 10:00-00:00
pt-so: 10:00-1:00
nd: 10:00-22:00

Privacy Policy
www.tenDESIGN.pl
Top map-markerfacebookangle-downinstagram