RESTAURACJA NÕŻ

Do jedzenia potrzeba kompletu sztućców. Do prawdziwej uczty wystarczy tylko NÕŻ. Przy klasycznym gazpacho, empanadas w połączeniu ze szklaneczką Sangrii przybliżamy kulinarny świat Hiszpanii.

WNĘTRZE ZE SMAKIEM

Ponadstuletnie stropy fabryki Ramischa zostały wyeksponowane i zrównoważone rytmiką oświetlenia. Wszystkie elementy wykonano na zamówienie, począwszy od baru, zabudowy, oświetlenia, krzeseł jak i stołów, kończąc na detalach takich jak blaszki z logo. System regałów na wejściu, które jednocześnie tworzą ofertę sklepową, inspirowany jest duńskim designem Poula Cadoviousa. Podłoga pokryta jest hiszpańską płytką w charakterze azulejo. Latem goście mogą posłuchacć muzyki na żywo oraz skorzystać z ogródka na tyłach restauracji.

SŁOŃCE NA TALERZU

Wyróżniająca oferta śniadań, które można skomponować samemu, korzystając z bogatej karty tapasów. Na start polecają się m.in. smażone sardynki w migdałowej panierce i panko lub krewetki w sosie maślano-winnym. Wśród dań głównych dostępna jest m.in. paella w wersji andaluzyjskiej, przyrządzana na bazie owoców morza z dodatkiem szafranu i kurkumy, podawana na patelni dla dwóch osób. Jest też estofado de frijoles, czyli hiszpański gulasz z czarnej fasoli, cukini i oliwek oraz rozbudowana oferta brioszek, choćby z kozim serem i gruszką. Hiszpańską ucztę można zakończyć słodkimi churrosami.

RESTAURACJA NÕŻ

GODZINY OTWARCIA

po-śr: 9:00-22:00
czw: 9:00-23:00
pt-nd: 9:00-00:00

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
Top map-markerfacebookangle-downinstagram