TAMIZO

Tamizo Architects to autorska pracownia projektowa, specjalizująca się w architekturze oraz architekturze wnętrz. Zajmuje się również wzornictwem przemysłowym, grafiką oraz urbanistyką.

LESS IS MORE

Zespół Tamizo w projektowaniu najbardziej ceni szczerość i prostotę. Rozumie jednak, że prostota w najlepszym wydaniu wymaga perfekcji. Dlatego projektując kładzie szczególny nacisk na rolę detali i precyzyjnie dobranych materiałów. Tamizo Architects wierzą w moc tych najbardziej naturalnych, prawdziwych, takich jak kamień, beton, drewno i szkło. Ich unikalny charakter określa całą aranżowaną przestrzeń, która wymyka się zarówno utartym schematom, jak i destrukcyjnemu procesowi starzenia. Ponadczasowy efekt potęguje również starannie dobrane oświetlenie – jeden z kluczowych aspektów dobrego projektu. Dzięki wnikliwemu spojrzeniu na światło w przestrzeni, Tamizo Architects są w stanie właściwie nad nią zapanować, tworząc odpowiedni klimat i komponując jej strefy według indywidualnego zapotrzebowania inwestora.

FORMA I FUNKCJA

Lata doświadczeń i wyzwań pozwoliły wypracować sprawdzoną metodologię projektowania. Polega ona na nieustannym badaniu zależności pomiędzy formą a funkcją. Myśląc o bryle zastanawiamy się jaki wpływ ma na nią zmiana funkcji... i na odwrót. Otwarty umysł i dogłębne zrozumienie procesu projektowania pomagają tworzyć ciekawe, odważne, często niesztampowe koncepcje. Dlaczego cenią prostotę? Bo - jak powiedział Leonardo da Vinci - „prostota to najwyższa forma wyrafinowania”. Tamizo Architects dobrze czują się w roli minimalistów i wierzą w potęgę rozwiązań prostych, choć niekoniecznie łatwych. Ich funkcjonalność doskonale współgra ze stylem i formą projektu.

TAMIZO

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
Top map-markerfacebookangle-downinstagram