TRUCHT

Trucht to sklep stacjonarny i internetowy, który w swojej ofercie posiada sprzęt dla biegaczy i triathlonistów. Lokal na OFFie to również miejsce, w którym wybiegane kilometry popijecie wyśmienitą kawą.

CENTRUM ENDORFIN

Trucht to miejsce spotkań miłośników sportu, który powstał z myślą wprowadzenia do Łodzi nowej jakości biegania oraz szerzenia zdrowego trybu życia. W sklepie odbywają się cykliczne spotkania połączone z merytorycznymi warsztatami, które dotyczą wszelkich aspektów związanych ze sportami wytrzymałościowymi. Trucht powstał z myślą o wszystkich kochających bieganie oraz triathlon, jest wynikiem połączenia pasji do sportu oraz wieloletniego doświadczenia zebranego podczas pokonywania kolejnych kilometrów. Założyciele Truchtu organizują treningi biegowe, warsztaty i spotkania o tematyce sportowej, na których biegacze mogą wymienić się doświadczeniami, porozmawiać oraz uzyskać porady specjalistów.

SPRZĘT NA MIARĘ

Na miejscu można profesjonalnie dobrać obuwie na podstawie wideo analizy biegu. Proces ten polega na weryfikacji kroku biegowego na bieżni, a co za tym idzie dopasowaniu najlepszej pary butów. W ofercie sklepu znajdują się tylko specjalistyczne marki obuwia (Asics, Brooks, Inov-8, On Running, Saucony) oraz kolekcja odzieży runningowej (Asics, Brubeck, Compressport, Dynafit, Saucony). Fani biegania znajdą także akcesoria oraz odżywki dla sportowców (Garmin, Polar, Buff, Camelbak, Compressport, Fitletic, Ledlenser, Agisko, Dextro, Enervit, Squeezy, Torq). Asortyment uzupełnia odzież triathlonowa – pianki i akcesoria  firmy Blueseventy i Z3rod.

TRUCHT

GODZINY OTWARCIA

pn-pt: 12:00-19:00
so: 11: 00-16:00

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
Top map-markerfacebookangle-downinstagram