ULICA PIOTRKOWSKA ZASŁUGUJE NA ARCHITEKTURĘ NAJWYŻSZEJ KLASY.

Salon miasta powinien świecić przykładem, jak wzorowo zagospodarować prestiżową przestrzeń centrum. Napędzamy rewitalizację całego kwartału i ustawicznie podnosimy jakość przestrzeni. Ukoronowaniem tych dynamicznych zmian jest powstanie Fern Office.

0
POWIERZCHNI
UŻYTKOWEJ
0
POWIERZCHNI
NAJMU
0
POWIERZCHNI
BIUROWEJ
0
POWIERZCHNI
USŁUGOWEJ

Planowany termin rozpoczęcia inwestycji
IV kwartał 2019 / I kwartał 2020

Planowany termin zakończenia inwestycji
III kwartał / IV kwartał 2021

WYŻSZY POZIOM MIASTA

Fern Office to idealna propozycja dla firm, które w rywalizacji o największe talenty i wykwalifikowanych specjalistów poszukują pewnej przewagi. Mamy ją: to „7. nowy cud Polski” wg National Geographic Traveler – OFF Piotrkowska Center. 

A po godzinach? Po godzinach zapraszamy na rozległy taras, na który wynieśliśmy wszystko to, za co kochamy starego, dobrego OFFa: morze leżaków, bary i kino plenerowe. 

Komponując Fern Office, postawiliśmy na kreatywną mieszankę funkcji biurowej, handlowo-usługowej i gastronomicznej, która naszym przyszłym najemcom i ich pracownikom zapewni unikatowe doświadczenie.

PARKING

Wiemy, jak dużym atutem przy pozyskiwaniu specjalistów są miejsca parkingowe. Dlatego realizując projekt Fern Office, budujemy równocześnie od strony ul. Sienkiewicza wielopoziomowy garaż, który pomieści łącznie 222 miejsc parkingowych, z czego 170 zostanie oddane do dyspozycji najemców powierzchni biurowych. 

Budynek wyposażymy w liczne udogodnienia, takie jak elektroniczna sygnalizacja dostępnych miejsc, automatyczna kontrola wjazdu i wyjazdu, inteligentne windy samochodowe czy stacje do ładowania pojazdów elektrycznych albo zamykany parking dla rowerów.

GALERIA

SZUKASZ MIEJSCA DLA SWOJEGO BIZNESU?
SPRAWDŹ JAKĄ MAMY OFERTĘ DLA CIEBIE

WYNAJMIJ POWIERZCHNIĘ >

BIZNES

Pasja, zajawka, pomysł – ten charakterystyczny błysk w oku, który od zawsze dostrzegaliśmy u chętnych by stać się częścią rodziny OFF Piotrkowska Center, to nadal pierwszy powód, dla którego podajemy sobie z przyszłymi partnerami ręce.

Niezależnie od tego, jakiej przestrzeni do rozwoju swojej firmy potrzebujesz – jesteśmy gotowi. Przytulna pracownia, wysokie studio, duży metraż albo udogodnienia jakie niesie ze sobą biurowa klasa „A” – dopasujemy się do Twoich wyśrubowanych wymagań.

Jaki styl pracy lubisz? Działasz solo, czy szukasz inspiracji w zespole? Biurko na godziny, przestrzeń co-worku CoWalk HUB, a może kawiarniany stolik? Mamy wszystko na miejscu.

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram