ULICA PIOTRKOWSKA ZASŁUGUJE NA ARCHITEKTURĘ NAJWYŻSZEJ KLASY

Salon miasta powinien świecić przykładem, jak wzorowo zagospodarować prestiżową przestrzeń centrum. Napędzamy rewitalizację całego kwartału i ustawicznie podnosimy jakość przestrzeni. Ukoronowaniem tych dynamicznych zmian jest powstanie Fern.

POWIERZCHNI
UŻYTKOWEJ
POWIERZCHNI
NAJMU
POWIERZCHNI
BIUROWEJ
POWIERZCHNI
USŁUGOWEJ

planowane terminy inwestycji

start: Q3 2024     zakończenie: Q4 2025

WYŻSZY POZIOM MIASTA

Fern to idealna propozycja dla firm, które w rywalizacji o największe talenty i wykwalifikowanych specjalistów poszukują pewnej przewagi. Mamy ją: to „7. nowy cud Polski” wg National Geographic Traveler – OFF Piotrkowska Center.

A po godzinach? Po godzinach zapraszamy na rozległy taras, na który wynieśliśmy wszystko to, za co kochamy starego, dobrego OFFa: morze leżaków, bary i kino plenerowe.

Komponując Fern, postawiliśmy na kreatywną mieszankę funkcji biurowej, handlowo-usługowej i gastronomicznej, która naszym przyszłym najemcom i ich pracownikom zapewni unikatowe doświadczenie.


PARKING

Wiemy, jak dużym atutem przy pozyskiwaniu specjalistów są miejsca parkingowe. Dlatego realizując projekt Fern, budujemy równocześnie od strony ul. Sienkiewicza wielopoziomowy garaż, który pomieści łącznie 222 miejsc parkingowych, z czego 170 zostanie oddane do dyspozycji najemców powierzchni biurowych.

Budynek wyposażymy w liczne udogodnienia, takie jak elektroniczna sygnalizacja dostępnych miejsc, automatyczna kontrola wjazdu i wyjazdu, inteligentne windy samochodowe czy stacje do ładowania pojazdów elektrycznych albo zamykany parking dla rowerów.

GALERIA

SZUKASZ MIEJSCA DLA SWOJEGO BIZNESU?
SPRAWDŹ JAKĄ MAMY OFERTĘ DLA CIEBIE

WYNAJMIJ TU POWIERZCHNIĘ >
Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram