APPYOURSELF

Nie ma się co czarować. Niektórzy potrafią kodować niesamowite aplikacje jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dla innych programowanie to praktycznie czarna magia. Tu na scenę wkracza AppYourself, innowacyjna firma z Berlina, której przyświeca jeden cel: aplikacja mobilna dla każdego!

APLIKACJE BEZ GRANIC

Łódź, jako miasto czterech kultur, od samego początku była napędzana przez ludzi biznesu wielu narodowości, w tym m.in. przedsiębiorców niemieckich. A ponieważ – jak zauważyli redaktorzy magazynu National Geographic Traveler – klimat OFFa przypomina Berlin, w murach dawnej fabryki Ramischa jak w domu poczuł się Ben Heisch, założyciel startupu AppYourself. Firma, którą Ben założył w stolicy Niemiec, prężnie rozwija swój oddział w Łodzi, pomagając zaistnieć w świecie urządzeń mobilnych m.in. klientom z Polski, Szwajcarii, Austrii, Niemiec, Hiszpanii, Francji i Brazylii.

DO IT YOURSELF!

Podstawą firmy jest serwis internetowy www.appyourself.net, który pozwala każdemu własnoręcznie stworzyć i skonfigurować aplikację mobilną. Programowanie? Nie trzeba być dobrym w te klocki. Kreator aplikacji składa się z gotowych modułów – to wszystko, czego potrzebujesz, aby przenieść swoją działalność w świat wirtualny! Gotowe aplikacje, udostępniane w sklepie Apple i Google Play, pozwalają użytkownikom np. szybko i wygodnie przejrzeć kartę dań, a następnie zamówić stolik na romantyczny wieczór, zapisać się na wizytę u fryzjera czy dentysty lub odnaleźć najbliższe biuro obsługi klienta. Prawdziwe do IT yourself!

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram