APPYOURSELF - OFF Piotrkowska Center
APPYOURSELF

Nie ma się co czarować. Niektórzy potrafią kodować niesamowite aplikacje jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dla innych programowanie to praktycznie czarna magia. Tu na scenę wkracza AppYourself, innowacyjna firma z Berlina, której przyświeca jeden cel: aplikacja mobilna dla każdego!

APLIKACJE BEZ GRANIC

Łódź, jako miasto czterech kultur, od samego początku była napędzana przez ludzi biznesu wielu narodowości, w tym m.in. przedsiębiorców niemieckich. A ponieważ – jak zauważyli redaktorzy magazynu National Geographic Traveler – klimat OFFa przypomina Berlin, w murach dawnej fabryki Ramischa jak w domu poczuł się Ben Heisch, założyciel startupu AppYourself. Firma, którą Ben założył w stolicy Niemiec, prężnie rozwija swój oddział w Łodzi, pomagając zaistnieć w świecie urządzeń mobilnych m.in. klientom z Polski, Szwajcarii, Austrii, Niemiec, Hiszpanii, Francji i Brazylii.

DO IT YOURSELF!

Podstawą firmy jest serwis internetowy www.appyourself.net, który pozwala każdemu własnoręcznie stworzyć i skonfigurować aplikację mobilną. Programowanie? Nie trzeba być dobrym w te klocki. Kreator aplikacji składa się z gotowych modułów – to wszystko, czego potrzebujesz, aby przenieść swoją działalność w świat wirtualny! Gotowe aplikacje, udostępniane w sklepie Apple i Google Play, pozwalają użytkownikom np. szybko i wygodnie przejrzeć kartę dań, a następnie zamówić stolik na romantyczny wieczór, zapisać się na wizytę u fryzjera czy dentysty lub odnaleźć najbliższe biuro obsługi klienta. Prawdziwe do IT yourself!

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
Top map-markerfacebookangle-downinstagram