BACCARO

Przytulne wnętrze, domowy klimat, uśmiechnięci ludzie - to wszystko czeka na gości kameralnego studia kulinarnego Baccaro. Zespół studia wierzy, że kuchnia jest sercem domu i zgodnie z tą filozofią zaprasza do wspólnego gotowania.

KREATYWNA PRZESTRZEŃ W SERCU MIASTA

Studio mieści się na piętrze dawnej przędzalni fabryki Ramischa. To 75 m kw. kreatywnej przestrzeni, gdzie odbywają się cykliczne warsztaty kulinarne, imprezy integracyjne i prywatne. Wizyta w Baccaro może mieć charakter wspólnego gotowania i celebracji przy stole, kolacji komentowanej połączonej z parowaniem i degustacją win lub inny, dowolny scenariusz. Piękna przestrzeń Baccaro bywa też scenografią sesji zdjęciowych, planem filmowym czy mini galerią sztuki przy okazji kameralnych wystaw.

MAKE YOURSELF AT HOME

Goście studia często mówią o tym, że Baccaro zawdzięcza swój unikalny klimat Gospodarzom obecnym podczas większości spotkań. Sekret wyjątkowej atmosfery studia tkwi właśnie w relacjach ludzi, którzy tworzą to miejsce. To grupa przyjaciół, których połączyła pasja do podróży, kuchni, rozmowy. Coraz częściej tęsknimy za prostymi przyjemnościami, niespieszną codziennością, byciem razem tu i teraz. To wszystko znajdziecie w Baccaro. Z dala od zgiełku, w kameralnym gronie przygotujemy razem coś pysznego – może własnoręcznie robiony domowy makaron tagliatelle w sosie z suszonych pomidorów z krewetkami, rukolą i skórką cytryny lub mango mus z tapioką i liczi? Później zapraszamy Was do naszej Jadalni, gdzie będziecie mieli czas na wspólne celebrowanie. Będzie pysznie, domowo i inspirująco!

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram