BINARAPPS

BinarApps to dynamicznie rozwijający się software house z Łodzi specjalizujący się w tworzeniu szytych na miarę aplikacji internetowych i mobilnych. Firmę tworzą ludzie zdolni i pełni pasji – z ich usług korzystają zarówno młode, planujące zawojować świat startupy, jak i duzi klienci korporacyjni m.in. z branż FinTech, IoT, Health, Media/Video czy Big Data!

KOMPETENCJE ZAKODOWANE W LUDZIACH

Adam i Maciej, założyciele BinarApps, klucz do sukcesu odnaleźli w ludziach – tych właściwych i we właściwym miejscu. Konsekwentnie budowany przez nich zespół liczy dziś ponad 70 specjalistów, którzy z prawdziwą wprawą i uśmiechem na twarzy obsługują projekty na każdym etapie rozwoju. Twórczy miks talentu, wiedzy i doświadczenia przede wszystkim pozwala programistom BinarApps doskonale zrozumieć biznes klienta, aby następnie zaprojektować i wdrożyć rozwiązanie idealnie dopasowane do jego potrzeb. Czy to w projektach realizowanych „od zera”, czy kiedy pod dach software house’u trzeba przygarnąć już istniejący kod.

JAKOŚĆ ZINTEGROWANA Z TWOIM BIZNESEM

Adam i Maciej wierzą, że prawdziwa jakość rodzi się w duchu współpracy. Poruszając się swobodnie po biznesowych salonach, specjaliści BinarApps w mig nawiązują z klientami wspólny język i bez trudu wpasowują się w ich struktury – czy to jako przedłużenie zespołów roboczych, czy pełniąc wręcz rolę dyrektora ds. technicznych. Wielu z obecnych klientów firmy zaczęło współpracę z BinarApps na bardzo wczesnym etapie swojego rozwoju i z sukcesami kontynuuje ją do dziś. To dowód na to, że łódzcy programiści potrafią nie tylko kodować, ale też słuchać i pomagać osiągnąć sukces innym!

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram