BRUSH BARBER SHOP

Brush jest barber shopem za dnia i cocktail barem wieczorem. Miejsce wyjątkowe i klimatyczne, dopracowane w obu dziedzinach.

ZA DNIA BARBER

Fryzury z lat pięćdziesiątych, brody i wąsy od dłuższego czasu przeżywają renesans. Już dawno przedarły się do mainstreamu. Odpowiedzią na potrzeby współczesnych mężczyzn, którzy chcą być na czasie, jest Brush – miejsce, gdzie można przystrzyc brodę, wystylizować wąs, podgolić szyję i policzki oraz zafundować sobie nową, oryginalną fryzurę. Na miejscu, obok klasycznego strzyżenia męskiego i stylizacji zarostu, jest także możliwość zakupu profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów i brody marek Uppercut Deluxe, Mr Bear czy Percy Nobleman. Barberzy to eksperci we fryzjerskim fachu z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w Polsce i zagranicą.

NOCĄ COCKTAIL BAR

Cocktail bar jest nocną odsłoną Brusha. Za serwis cockatilowy odpowiada grupa młodych barmanów z pasją, nagradzana w konkursach barmańskich w Polsce i Europie. Karta zmienia się cztery razy do roku, bazując na sezonowych produktach. Pozycje w karcie powstają na bazie klasycznych alkoholi i półproduktów autorskiej receptury.Zespół barmanów tworzy autorskie, równie pyszne co efektowne koktajle. Napoje alkoholowe są tu traktowane z takim samym namaszczeniem jak jedzenie w dobrych restauracjach. Dopracowane do ostatniej kropli, podane z nietypowym przybraniem, w odpowiednio dobranym szkle i z dbałością o najmniejsze detale, jak kostki lodu z tłoczonym logo. Nic dziwnego, że kapituła konkursu Bar Roku Polska nagrodziła Brusha wygraną w kategorii Nowy Koncept Barowy w 2017 roku. Dobra passa trwa do dzisiaj.

BRUSH BARBER SHOP

GODZINY OTWARCIA

pn-wt: 8:00-18:00
śr: 8:00-00:00
cz: 8:00-23:45
pt: 8:00-2:00
so: 9:00-15:00, 20:00-2:00
nd: 18:00-23:00

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram