Co\Walk HUB

Misją Co\Walk HUB jest zapewnienie ergonomicznej przestrzeni do nauki, rozwoju, akceleracji i budowania relacji biznesowych.

MISJA

Open space ogranicza Twoją kreatywność, a ciasny kubik – rozwój Twojej firmy? Wszędzie dobrze, ale w domowym biurze… już niekoniecznie? Let’s walk together! W murach dawnej fabryki bawełny odnajdziesz niebanalne miejsce do pracy, nauki i rozwoju dla Ciebie i Twoich ludzi.

Aktywność w pracy to nie tylko zwinne metodyki czy mobilne technologie. Dlatego u nas w ruch wprawisz zarówno pomysły, jak i mięśnie! Unikalna ergonomia przestrzeni łączy możliwość pracy indywidualnej i zespołowej z organizacją meetupów czy spotkań biznesowych, a za sprawą dostępnego na miejscu sprzętu sportowego Twój zespół będzie naładowany energią przez cały dzień!

MEMBERS

W Co\Walk HUB krzyżują się drogi lokalnych społeczności IT, kreatywnych przedsiębiorców, mentorów i inwestorów, co stanowi świetną okazję dla freelancerów, startupów i scaleupów z branży TECH. Tętniące życiem serce miasta każdego dnia otwiera przed Tobą nowe możliwości, sprzyjając dzieleniu się wiedzą, wzajemnemu wspieraniu projektów oraz budowaniu długotrwałych kontaktów.

Jesteś HRowcem lub managerem w większej firmie? Prowadzisz działania z obszaru employer branding? A może odpowiadasz za pozyskiwanie wiedzy i transfer technologii? Mamy też coś dla Ciebie! Wyślij swój zespół na pewien czas do klimatycznej przestrzeni lub zostań naszym oficjalnym partnerem i zyskaj dostęp do nowych, intrygujących ścieżek dla promocji i rozwoju swojej firmy.

Co\Walk HUB

GODZINY OTWARCIA

pn-czw: 08:00-17:00
pt: 08:00-14:00
Dla Memberów: 24/7

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram