CUKIER PUDER VINTAGE STORE

Ci, którzy lubią się wyróżniać, a nie chcą brać udziału w pogoni za fast fashion znajdą tu wszystko, czego im trzeba. Ubrania wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowane i żyjące długo, tak by moda mogła łączyć się z odpowiedzialnością za środowisko i ludzi.

Kultowy Vintage Store

Cukier Puder Vintage Store to miejsce kultowe, wyróżnione przez Vogue.pl w rankingu najlepszych sklepów Vintage w Polsce w 2019 roku. Stworzone przez Kasię i Agnieszkę. Wspólnie dbają, by starannie wyselekcjonowane przez nie ubrania były wykonane w jak najwyższej jakości. Wiele z nich wyprodukowano w zupełnie innych warunkach, niż robi się to teraz.

Moda zero waste

Cukier Puder Vintage Store wykorzystuje coś, co powstało wiele lat temu i daje temu nowe życie. W filozofii marki vintage to jakość, nie ilość. I wartość – bo ubrania są ponadczasowe, a ich noszenie jest etyczne. Wybór ubrań vintage czy też z drugiej ręki to prosta droga do wspięcia się na szczyt piramidy zero waste, dzięki podążaniu za fundamentalnymi zasadami tej ideologii: „refuse" – zrezygnuj z tego, czego nie potrzebujesz, „reduce” – ograniczaj potrzeby, „reuse” – użyj ponownie, „recycle” – oddaj do ponownego przetworzenia.

CUKIER PUDER VINTAGE STORE

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram