DOM

Dla wielu drugi adres zameldowania. Program kulturalny klubu jest wypadkową pasji i zainteresowań pięciu osobowości, Ojców Założycieli klubu.

CZUJ SIĘ JAK U SIEBIE

DOM był jedną z pierwszych inicjatyw rodzącego się OFF Piotrkowska Center. Zainaugurowany w 2011 klub, w krótkim czasie stał się czymś o wiele większym niż zwykłe tego typu miejsce. Operatywność zespołu złożonego z liderów łódzkiego undergroundu zrodziła punkt koncentrujący bogactwo wątków oraz pomysłów. Koncerty, parties, projekcje, pokazy multimedialne, turnieje didżejskie i konkursy zręcznościowe, wieczory literackie, kiermasze second hand, poetyckie jamy, potańcówki, klub spotkań, prelekcji i dyskusji to tylko część tego, co może zaproponować DOM. Surowe, pofabryczne pomieszczenia klubu nigdy nie ograniczają się do jednej stylistyki, idei czy jednego modelu rozrywki.

OJCOWIE ZAŁOŻYCIELE

Dawna hala magazynowa fabryki Ramischa to aktualnie przestrzeń łącząca klub nocny, salę kinową i klub muzyczny;  łącząca funkcje centrum kulturowego oraz baru z kontuarem i konsumpcją. Założycielami było pięciu łódzkich muzyków: Wiktor Skok, lider grupy Jude, artysta audiowizualny, aktywista sceny i didżej; Kuba Wandachowicz z zespołów Cool Kids of Death, Tryp i NOT; Robert Tuta (NOT, grupy Agressiva 69 i Tryp); Marcin Byczewski vel Eddie Rebel oraz aktor i showman Witold Munnich, także muzyk bandu „X”. Inicjatorem Spółdzielni Socjalnej Ogniwo, stojącej za powstaniem klubu DOM był Jakub Szczeciński, bardziej znany jako Rebus, jeden z pierwszych łódzkich didżejów. DOM stanowi inicjatywę inkluzywną i wielowątkową, koncentruje w sobie pasje i talenty wyżej wymienionych a także wielu innych, których codziennie przyjmuje DOM w swoje progi.

DOM

GODZINY OTWARCIA

codziennie latem:
od 13:00 do ostatniego Gościa

codziennie zimą:
od 17:00 do ostatniego Gościa

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram