DRUKARNIA SKŁAD WINA & CHLEBA

Dla wszystkich, którzy lubią rozpieszczać swoje kubki smakowe nietuzinkowymi daniami przyrządzanymi przez kreatywnych kucharzy. Wymarzone miejsce dla pasjonatów sztuki, którzy cenią sobie ciekawy wystrój.

DLA RANNYCH PTASZKÓW

Drukarnia to połączenie piekarni, kawiarni i bistro. Poza własną piekarnią, Drukarnię wyróżniają śniadania, które w tygodniu podawane są od godz. 7:00. Lunch zjemy od 13:00 i codziennie możemy spodziewać się innej propozycji. Menu to nie tylko kuchnia europejska, to przede wszystkim nowatorskie trendy kulinarne. Nazwa zobowiązuje, stąd koneserzy wina będą mogli skorzystać z szerokiej oferty najlepszych win, przy okazji rozkoszując się smakiem przepysznych zup, sałat, ryb, steaków, burgerów czy tzw. dań jednogarnkowych wszystko w towarzystwo świeżo wypiekanego pieczywa.

ZAWSZE ŚWIEŻE WYPIEKI

W restauracji znajduje się piekarnia, gdzie na oczach gości wyrabiane i wypiekane są chleby, bagietki, ciabatty. Ciasto robione jest na naturalnym zakwasie z dzikich drożdży. Drukarnia nie wykorzystuje gotowych mieszanek. Wypieki wkomponowane są w menu, również jako przekąski do win, np. chleb z dobrą oliwą, bruschetta, czy kanapka z rozbefem i oczywiście burger. Na amatorów słodkości czekają przepyszne, świeże ciasta, pieczone z sercem przez własnych cukierników.

DRUKARNIA SKŁAD WINA & CHLEBA

GODZINY OTWARCIA

pn–śr: 7:00-22:00
cz: 7:00-00:00
pt: 7:00-1:00
so: 9:00-1:00
nd: 10:00-22:00

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram