DZIEŃ DOBRY

Dzień dobry to kolor i pozytywna energia wyjątkowych ubrań w niepowtarzalne, autorskie printy. Klasyczny płaszcz, kurtka oversize, bluzy, sukienki czy wodoodporny sztormiak – Dzień dobry zawsze dba o to, żeby grafiki były niepowtarzalne.

Wzór na dobry dzień

Marka jest wspólnym dziełem artystki Jaśminy Parkity i filmowca Norberta Serafina. Jaśmina, jako pasjonatka ilustracji i grafiki, poznawała tajniki projektowania wzorów na tkaniny w ASP w Łodzi na kierunku Tkanina Drukowana, a Norbert wsparł ją okiem fotografa i zmysłem biznesowym.

Najpierw tworzyli tylko dla siebie i przyjaciół, dziś prężnie rozwijają kilkunastoosobową firmę. Oprócz ubrań w ich pracowni powstają akcesoria, dodatki do wnętrz, obrazy a nawet meble.

Slow fashion

Dba również o środowisko i ludzi, z którymi współpracuje. Produkcja odbywa się w obrębie województwa łódzkiego, często przy wsparciu małych, często nawet jednoosobowych zakładów i manufaktur. Dzięki temu Dzień dobry nie tylko ma wgląd w produkcję poszczególnych elementów, ale też zdobywa wiedzę i pomoc od doświadczonych rzemieślników. Dzień dobry to pewność, że produkty przetrwają więcej niż jeden sezon.

DZIEŃ DOBRY

OPENING HOURS

pn-pt: 11:00-19:00
so: 10:00-18:00
nd handlowe 12:00-16:00

Privacy Policy
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram