FOOTBALL PUB

Kultowe miejsce dla wszystkich fanatyków piłki, prowadzone przez byłego piłkarza Zbigniewa Karolaka. Jeden z pierwszych pubów w Łodzi, otwarty w 1995 roku.

ŁĄCZY NAS PIŁKA

Po zakończeniu kariery sportowej, Zbigniew Karolak postanowił otworzyć miejsce, w którym nadal można byłoby poczuć ducha sportowej rywalizacji, wpaść na piwo ze znajomymi i porozmawiać o wspólnej pasji. Football Pub szybko stał się ulubionym miejscem spotkań byłych zawodników, działaczy, sędziów i reszty środowiska blisko związanego z piłką nożną. Wkrótce, dobrym zwyczajem wśród bywalców, stało się przyniesienie kibicowskiego atrybutu ulubionej drużyny. Ile jest ich teraz? Tego nie wie nikt, nawet sam właściciel – ponad trzysta. Wpadnijcie policzyć i obejrzeć imponującą kolekcję szalików z całego świata.

KIBICOWSKI RAJ

Zbigniew Karolak chce, żeby szaliki łączyły kibiców, a nie ich dzieliły. Dlatego Widzew wisi obok ŁKS, Rangers obok Celticu, Inter obok AC Milan, a Manchester United obok City. Co jeszcze łączy kibiców? Piwo. Do wyboru dwa gatunki piwa z nalewaka: zawsze Żywiec, i drugie, zależne od aktualnych browarniczych trendów. Są też przekąski: kiełbaski z rusztu, skrzydełka i specjalność zakładu: tzw. „Parówka Butchera”. Sprawdźcie jak smakuje i poznajcie historię nazwy tego specjału.

FOOTBALL PUB

GODZINY OTWARCIA

pn-nd: 10:00-22:00

KONTAKT

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
Top map-markerfacebookangle-downinstagram