GOOD MORNING VIETNAM

Nieodłączny element nocnego życia Łodzi. Lokal - legenda, który wykarmił niejedno pokolenie imprezowiczów. Od lat na pierwszej linii frontu walki z weekendową gastrofazą. Podobno najlepiej smakuje nad ranem!

Z–ORIENTOWANI NA KLIENTA

Good morning Vietnam to kuchnia wietnamska z domieszką kuchni chińskiej i tajlandzkiej. Bistro istnieje od 2006 roku i wyraźnie zaznaczyło swoją obecność na kulinarnej mapie miasta. Lokal dorobił się rzeszy wiernych klientów, którzy odwiedzają orientalny bar chociażby z sentymentu do młodzieńczych lat spędzonych w Łodzi. Kuchnię stworzyło i prowadzi małżeństwo polsko-wietnamskie, które wychowało już nowe pokolenie swoich następców - kucharzy z krwi i kości. Bar podtrzymuje orientalne tradycje dawnego China Town, ale w nowym, OFFowym wydaniu.

WIETNAMSKI STREET FOOD

Od początku istnienia bistro gotują ci sami kucharze, dzięki czemu utrzymana jest jakość i powtarzalność smaku dań. Jedne z najbardziej popularnych w Łodzi, jak również na ulicach Wietnamu, to zupy Pho Ga lub Pho Bo, którą Wietnamczycy często spożywają na śniadania. Podobnie popularne są sajgonki czyli nem, w porze obiadowej popijane zieloną wietnamską herbatą, którą można również kupić w barze na OFFie. Menu Good morning Vietnam to także szeroki wybór dań z wieprzowiny, kurczaka, ryb, owoców morza lub wegetariańskich.

GOOD MORNING VIETNAM

GODZINY OTWARCIA

pn-cz: 11:00-3:00
pt: 11:00-4:00
so: 12:00-4:00
nd: 12:00-3:00

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram