GRAFTON RECRUITMENT POLAND

Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm consultingowych z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży i 35 biurami w 6 krajach: Polsce, Słowacji, Czechach, Węgrzech, Irlandii i Irlandii Północnej.

ŚWIATOWY GIGANT

Firma realizuje projekty mniejsze jak i w dużej skali, w tym również w modelu RPO. W ciągu roku realizuje średnio około 1500 projektów rekrutacyjnych w różnych branżach, co plasuję ją w trójce największych firm rekrutacyjnych w Polsce. Grafton Recruitment od jesieni 2018 roku jest częścią Gi Group,  międzynarodowej korporacji  o włoskich korzeniach, należącej do czołówki światowych liderów branży rozwiązań rekrutacyjnych, z biurami w ponad 50 krajach w Europie, Azji, Afryce i Ameryce. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym Grupa GI działa w 57 krajach. Jest jedną z największych firm HR na świecie wg Staffing Industry Analysts. W 2018 roku była usługodawcą dla ponad 20 000 firm realizując sprzedaż na poziomie 2,3 mld euro.

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA

W ramach działalności consultingowej, Grafton Recruitment świadczy szeroki zakres usług związanych z rynkiem pracy i doradztwem inwestycyjnym oraz corocznie wydaje raporty rynkowe w kluczowych sektorach takich jak IT, BSS i produkcja, gdzie prezentuje przegląd wynagrodzeń oraz komentuje trendy rynkowe. Grafton zaprasza również ekspertów do wypowiedzi na temat rynku pracy. Zakres działalności firmy jest szeroki i skoncentrowany głównie na rekrutacjach stałych, doradztwie w zakresie nowych inwestycji i ekspansji biznesowej firm, consultingu HR, Direct Search, Outplacement, Employer Branding, diagnostyce procesu rekrutacji, testach zdolności, RPO, planowaniu zatrudnienia, Payroll & Outsourcing oraz Assessment Centers.

GRAFTON RECRUITMENT POLAND

Privacy Policy
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram