Grupa Pracuj

Firma, która wspiera przedsiębiorstwa w rekrutacji, utrzymaniu i rozwoju pracowników, a kandydatom ułatwia znalezienie najlepszego dla nich miejsca pracy, które w pełni wykorzysta ich potencjał.

ŁATWIEJSZA REKRUTACJA

Zatrudnienie idealnego kandydata to złożony proces, dlatego wspieramy rekruterów i pracodawców w doborze narzędzi rekrutacyjnych tak, aby ułatwić im zatrudnienie najbardziej dopasowanych pracowników. W OFF Piotrkowska Center zespół ekspertów przeprowadzi Cię przez proces publikacji ogłoszeń w Pracuj.pl, najpopularniejszym serwisie z ofertami pracy, z którego aktywnie korzysta niemal 60 tysięcy pracodawców, udostępniając codziennie kilkadziesiąt tysięcy ofert pracy. A jeśli szukasz pracowników do branży IT poznasz tu serwis the:protocol, łączący pracodawców z pracownikami z sektora technologicznego. Platforma zapewnia wsparcie w przygotowaniu ogłoszeń o dużym stopniu szczegółowości, tak aby dotarły do kandydatów faktycznie zainteresowanych danym projektem.

TWORZYMY BRANŻĘ

Grupa Pracuj to także dzielenie się wiedzą i integracja branży HR. Ułatwia pracodawcom dzielenie się inspiracjami i od wielu lat organizuje najważniejsze wydarzenia dla rekruterów, np. konferencję Wyzwania HR. Aby kształtować nowoczesny rynek HR w Polsce tworzy szereg materiałów edukacyjnych, raportów i ebooków, które są nieocenioną pomocą w codziennej pracy rekruterów.

 

Grupa Pracuj

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram