INDYGO PRACOWNIA CERAMIKI

Indygo to autorska Pracownia Ceramiki Artystycznej. Dominika Karczewska projektuje i wykonuje wyroby ceramiki artystycznej oraz prowadzi kursy i warsztaty przygotowujące do samodzielnej pracy z gliną. Oferta skierowana jest zarówno do dzieci jak i osób dorosłych.

UGNIATANIE KREATYWNOŚCI

Glina jest wdzięcznym materiałem, z którego każdemu wychodzą ciekawe prace. Na zajęciach, oprócz nauczenia się techniki, można miło i przyjemnie spędzić czas i twórczo podziałać. Zajęcia z gliną odkrywają i rozwijają dziecięce talenty. Ugniatanie jej, lepienie rozwija aktywność dzieci, kształtuje wyobraźnię artystyczną, wrażliwość estetyczną i zdolności manualne dziecka. Zmusza je nie tylko do wysiłku fizycznego, ale także umysłowego, gdyż same muszą wymyślić i podjąć decyzje co zrobić z kawałkiem gliny, który trzymają w ręku. Praca z gliną sprawia również frajdę dorosłym i pomaga zapomnieć o obowiązkach i bolączkach dnia. W miłej atmosferze i inspirującym otoczeniu każdy ma szansę odkryć w sobie duszę artysty!

GLINA NA WARSZTAT

Pracownia Ceramiki Artystycznej Indygo prowadzi także kursy i warsztaty przygotowujące do samodzielnego projektowania i wykonywania wyrobów ceramicznych. Oferta skierowana jest zarówno do dzieci jak i osób dorosłych, do początkujących jak i doświadczonych w pracy z gliną. Na program warsztatów składają się podstawy nauka podstaw lepienia naczyń i ozdób, tworzenie biżuterii ceramicznej, szkliwienie i malowanie, nauka toczenia na kole, wypalanie w profesjonalnym piecu. Na zajęciach poznajemy proces tworzenia ceramiki oraz rodzaje gliny i jej możliwości. Uczymy się technik modelowania i szkliwienia. Na zajęciach można zrealizować swoje pomysły na gliniane naczynia, biżuterię, rzeźby i po wypaleniu zabrać je do domu.

INDYGO PRACOWNIA CERAMIKI

GODZINY OTWARCIA

Warsztaty dla dzieci
so: 10:00 – 11:30
cz: 16:00 – 17:30

Warsztaty dla dorosłych
so: 12:00 – 14:00
wt: 16:00 – 18:00
cz: 16:00 – 18:00

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram