KAROLINA TRELER

Inspirowane codziennością obrazy i grafiki Karoliny Treller uwodzą energią i formą. W jej art studiu na miłośników sztuki i poszukiwaczy piękna czekają oryginalne, dostępne od ręki obrazy, ale artystka – zachowując swój autorski styl – tworzy również na indywidualne zamówienie.

Z inspiracji codziennością

Odwiedziny w pracowni Karoliny Treler to zaproszenie do niezwykłego świata artystki, która tworząc sztukę inspiruje się pięknem ukrytym w detalach codzienności. Natura, miejski szum, popękane ściany kamienic, proste, czasem banalne piękno – wszystko to odnaleźć można w obrazach Karoliny Treler. To one determinują formę, kolory i fakturę konkretnych prac – obrazów, grafik ściennych i murali, także tych tworzonych na zamówienie.

Malarstwo gestu

Spontaniczność ruchów pędzla, nasycone monochromatyczne barwy oraz nieregularne masy strukturalne tworzące delikatne naturalne cienie. Te aspekty idealnie określają ulubiony kierunek artystyczny Karoliny Treler – ekspresjonizm abstrakcyjny. Artystka stawia na nieszablonowe rozwiązania, miesza techniki, struktury, stosuje elementy odbijające światło, wszystko po to, by każdy obraz był unikalny i miał znaczący wpływ na odbiorcę.

KAROLINA TRELER

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram