LEN & BAWEŁNA

Len to synonim jakości, zarówno polskiego jak i południowego pochodzenia, produktu ekologicznego, rośliny jadalnej, z której wytwarza się tkaninę i olej. Surowiec powszechnie wykorzystywany i uprawiany w Łodzi w czasach jej przemysłowej świetności.

STREFY KOMFORTU

Lokal swoim klimatem nawiązuje do londyńskich restauracji, jest elegancko i modnie, a przestrzeń daje poczucie komfortu i relaksu. Naturalne drewno, kamień, naturalne tkaniny, a także kolorystyka inspirowana przyrodą, sprawiają, że wnętrze jest przytulne i ciepłe. W lokalu goście znajdą kilka stref idealnie dopasowanych do swoich oczekiwań. Chef Table, gdzie można podpatrzeć pracę kucharzy, a może wolicie wygodne fotele w strefie lounge room? Każdy znajdzie „swoją” przestrzeń.

MENU Z METKĄ JAKOŚCI

Skład restauracji to 70% Bawełny i 30% Lnu. Menu to przede wszystkim dwie kuchnie - kuchnia śródziemnomorska i elementy kuchni polskiej. Bar jako centralny punkt Lnu swoją uwagę dzieli między bogatą ofertę win, w tym win polskich, znanych z polskiej tradycji nalewek i wódek, klasycznych i autorskich koktajli oraz piwa premium. Ważnym elementem barowych propozycji jest wysoko gatunkowa włoska kawa. Bar został wyposażony w najwyższej jakości sprzęt do przygotowywania oryginalnej kawy – używany do tej pory głównie w konkursach baristów.  Len & Bawełna pobudza biurowiec Teal Office do życia ‘after’, szerząc kulturę wychodzenia na koktajl/spotkanie ze współpracownikami po pracy.

LEN & BAWEŁNA

OPENING HOURS

pn–cz: 9:00-23:00
pt–so: 9:00-01:00
nd: 9:00-23:00

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram