NOWY BUDYNEK BIUROWY KLASY A - ZIELONE ROZWIĄZANIA W SERCU MIASTA

Naszpikowany technologiami, sześciokondygnacyjny budynek biurowo-usługowy klasy A. Jeśli nie lubisz półśrodków i oczekujesz najwyższych standardów, które mogą spełnić tylko nieliczni gracze rynku nieruchomości biurowych, wiemy, że jesteśmy w tym ekskluzywnym gronie.

0
POWIERZCHNI
BIUROWEJ
0
POWIERZCHNI
USŁUGOWEJ
0
STANOWISK
PRACY
0
KONDYGNACJI
NADZIEMNYCH

SIŁA TECHNOLOGII

Szybciej, wyżej, mocniej – ta olimpijska dewiza przyświecała nam na każdym etapie projektowania budynku. Otrzymane certyfikaty potwierdzają, że spisaliśmy się na medal. 

Firmom technologicznym pracę szczególnie ułatwi szybki światłowód oraz podniesione podłogi techniczne, które umożliwiają szybką modyfikację aranżacji powierzchni, w zależności od potrzeb formujących się zespołów. O spokój użytkowników, oprócz całodobowej ochrony fizycznej, dbają zaawansowane systemy monitoringu i kontroli bezpieczeństwa.

ZIELONE ROZWIĄZANIA

System monitorowania własnego zużycia energii, automatyczne sterowanie instalacjami klimatyzacyjno-wentylacyjnymi, energooszczędne windy czy wielkoformatowe przeszklenia, które zapewniają optymalne doświetlenie pomieszczeń oraz zapobiegają ucieczce ciepła na zewnątrz. W standardzie klimatyzacja z funkcją free cooling i nawilżaniem powietrza, a także uchylne okna. Do tego kryty parking rowerowy, doskonały dojazd komunikacją miejską oraz stacja ładowania samochodów elektrycznych. Te atuty sprawiły, że w wielokryterialnej klasyfikacji ekologiczności BREEAM, obiekt już na etapie projektu uzyskał ocenę „bardzo dobry”.

GALERIA

SZUKASZ MIEJSCA DLA SWOJEGO BIZNESU?
SPRAWDŹ JAKĄ MAMY OFERTĘ DLA CIEBIE

WYNAJMIJ TU POWIERZCHNIĘ >

BIZNES

Pasja, zajawka, pomysł – ten charakterystyczny błysk w oku, który od zawsze dostrzegaliśmy u chętnych by stać się częścią rodziny OFF Piotrkowska Center, to nadal pierwszy powód, dla którego podajemy sobie z przyszłymi partnerami ręce.

Niezależnie od tego, jakiej przestrzeni do rozwoju swojej firmy potrzebujesz – jesteśmy gotowi. Przytulna pracownia, wysokie studio, duży metraż albo udogodnienia jakie niesie ze sobą biurowa klasa „A” – dopasujemy się do Twoich wyśrubowanych wymagań.

Jaki styl pracy lubisz? Działasz solo, czy szukasz inspiracji w zespole? Biurko na godziny, przestrzeń co-worku CoWalk HUB, a może kawiarniany stolik? Mamy wszystko na miejscu.

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram