NOWY BUDYNEK BIUROWY KLASY A - ZIELONE ROZWIĄZANIA W SERCU MIASTA

Naszpikowany technologiami, sześciokondygnacyjny budynek biurowo-usługowy klasy A. Jeśli nie lubisz półśrodków i oczekujesz najwyższych standardów, które mogą spełnić tylko nieliczni gracze rynku nieruchomości biurowych, wiemy, że jesteśmy w tym ekskluzywnym gronie.

0
POWIERZCHNI
BIUROWEJ
0
POWIERZCHNI
USŁUGOWEJ
0
STANOWISK
PRACY
0
KONDYGNACJI
NADZIEMNYCH

SIŁA TECHNOLOGII

Szybciej, wyżej, mocniej – ta olimpijska dewiza przyświecała nam na każdym etapie projektowania budynku. Otrzymane certyfikaty potwierdzają, że spisaliśmy się na medal.

Firmom technologicznym pracę szczególnie ułatwi szybki światłowód oraz podniesione podłogi techniczne, które umożliwiają szybką modyfikację aranżacji powierzchni, w zależności od potrzeb formujących się zespołów. O spokój użytkowników, oprócz całodobowej ochrony fizycznej, dbają zaawansowane systemy monitoringu i kontroli bezpieczeństwa.


ZIELONE ROZWIĄZANIA

System monitorowania własnego zużycia energii, automatyczne sterowanie instalacjami klimatyzacyjno-wentylacyjnymi, energooszczędne windy czy wielkoformatowe przeszklenia, które zapewniają optymalne doświetlenie pomieszczeń oraz zapobiegają ucieczce ciepła na zewnątrz.

W standardzie klimatyzacja z funkcją free cooling i nawilżaniem powietrza, a także uchylne okna. Do tego kryty parking rowerowy, doskonały dojazd komunikacją miejską oraz stacja ładowania samochodów elektrycznych. Te atuty sprawiły, że w wielokryterialnej klasyfikacji ekologiczności BREEAM, obiekt już na etapie projektu uzyskał ocenę „bardzo dobry”.

GALERIA

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram