LOFFT

Czemu to studio fotograficzne jest wyjątkowe? Bo jest tu po prostu przytulnie i przyjemnie. Całość z nutką vintage. LOFFT wynająć można też na kameralne spotkania, które potrzebują ciepłej kreatywnej atmosfery zamiast chłodu sal konferencyjnych.

Fotografia i film

We wnętrzu LOFFT, które znajduje się na pierwszym piętrze fabryki OFF Piotrkowska Center można znaleźć naturalne światło wpadające przez duże okna, oryginalne dodatki do wnętrz z nutką vintage, miękką kanapę, a także egzotyczne rośliny. LOFFT to studio fotograficzne, które można wynająć na prywatną sesję. Do dyspozycji są tła, profesjonalne lampy i wszystkie elementy wystroju, w który włożono dużo serca. Jest to również świetne miejsce, by wykonać sesję produktową lub wizerunkową.

Przestrzeń tworzenia

LOFFT wypełnia kreatywność i przytulna atmosfera. Jego pomysłodawczyni uwielbia wspierać twórcze inicjatywy i patrzeć, jak rodzą się piękne rzeczy. Bo LOFFT to nie tylko studio fotograficzne, to również kameralne miejsce twórczych wydarzeń, oferujące przestrzeń każdemu, kto chce dzielić się z innymi wiedzą, umiejętnościami czy inspirować – poprzez warsztaty, wykłady, interesujące spotkania lub szkolenia. Miejsce dla tych, którym brakuje przestrzeni na realizację własnych działań.

LOFFT

GODZINY OTWARCIA

pn-pt: 7:00-22:00
so-nd: 7:00-22:00

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram