MONIKA KUŹNICKA-BOJDAK

Dla ciała i dla ducha – trenerka urody i biznesu Monika Kuźnicka wspiera kobiety w odnajdowaniu ich własnego piękna i siły nie tylko w wyjątkowych chwilach, ale też w codziennym życiu. Pielęgnacja i makijaż stają się pretekstem do rozmowy o samoakceptacji.

Business and Beauty Coach

Monika Kuźnicka jest trenerem urody, szkoleniowcem i makijażystką. Prowadzi kobiecy biznes i uczy inne kobiety, jak otworzyć ich własny. Dzieli się swoją pasją, doświadczeniem i możliwościami. Jest absolwentką renomowanej szkoły Biar Beauty w Katowicach. Ukończyła kursy indywidualne oraz grupowe u znanych wizażystów m.in. u Luis'a Casco, Agnieszki Brody-Sarneckiej, Kamila Nejmana-Kanga czy Magdaleny Pieczonki.Kładzie nacisk na rozwój osobisty, dlatego często bywa na szkoleniach prowadzonych przez członków zespołu John’a C. Maxwella oraz u najlepszych polskich trenerów programowania neurolingwistycznego – NLP. Może się także pochwalić współpracą z projektantami mody, fotografami i celebrytami.

Makijaż i kobiece warsztaty urody

Jako makijażystka Monika dba, by kobiety czuły się pięknie, wyjątkowo i komfortowo w ważnych dla nich chwilach. W wykonywanych makijażach ceni sobie subtelność oraz podkreślenie naturalnego piękna. Prowadzi Kobiece Warsztaty Urody oraz Metamorfozy on-line dla kobiet, które są zabiegane i zapracowane i dla tych, które uwielbiają dbać o siebie i odkrywać sekrety pięknej, gładkiej, jędrnej skóry! Jako Trener Urody pomaga dobrać odpowiednią pielęgnację, dopasowaną do potrzeb skóry oraz kosmetyki do makijażu, które dodatkowo podkreślają urodę. Monika czuje się spełniona, gdy po spotkaniu z nią kobieta spogląda w lusterko i mówi do siebie „podobam się sobie, kocham swoją skórę i kocham całą siebie”.

MONIKA KUŹNICKA-BOJDAK

GODZINY OTWARCIA

pn-pt: 7:00-22:00

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram