NAP

Kolekcja unikatowych mebli, lamp, tkanin i dodatków. Eksperci NAP wybierają najlepsze produkty rodzimych i światowych producentów oraz tworzą własne linie mebli i tekstyliów. Naczelnym hasłem i zasadą NAP jest powrót do rzemiosła: „Back to Craft”, czyli najwyższa jakość projektu, materiału i szacunek do pracy ludzkich rąk.

BACK TO CRAFT

NAP to firma powołana do życia z pasji do tworzenia przestrzeni domowej zharmonizowanej z naturą, sprzyjającej wyciszeniu oraz zapewniającej komfortowe warunki odpoczynku. Rozwiązanie dla osób, które swoje otoczenie urządzają latami, starannie dobierając produkty oraz świadomie budując klimat i atmosferę miejsca. Firma współpracuje z markami, które oferują projekty ponadczasowe, prezentujące najwyższą jakość wykonania. Taką estetyczną konsekwencję oraz niezawodność zapewniają łóżka i materace Jensen, tkaniny pościelowe Harmony, Libeco i autorska kolekcja Take a NAP oraz lampy DCW éditions: Gras i Schottlander, których NAP jest wyłącznym dystrybutorem.

NAJWYŻSZA PÓŁKA

NAP to przede wszystkim fabryka rzeczy odpowiadających filozofii „natural thinking”. Produkty powstałe w pracowni NAP WAY stanowią połączenie klasyki w postaci stonowanego designu i minimalistycznej estetyki, z nowoczesnością, wyrażaną przez łamanie stereotypów i stosowanie funkcjonalnych rozwiązań. Kolorystyka produktów NAP jest bliska barwom ziemi, a ich design jednocześnie wyrazisty i funkcjonalny. Adekwatnie do swojej nazwy, firma przywiązuje dużą wagę do komfortu i jakości snu, tworząc łóżka oraz sofy idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Tekstylia sygnowane przez NAP to produkty polecane do sypialni, salonów oraz wszystkich wnętrz, w których pragniemy stworzyć domową, przytulną atmosferę. NAP promuje również ideę #lesswaste, która jest coraz bardziej obecna w naszym życiu i manifestuje się wyborem wysokiej jakości produktów z naturalnych materiałów, aby służyły nam jak najdłużej. Z inspiracji ideą powstała kolekcja reNAP - wyjątkowe akcesoria tworzone z resztek skór użytych do produkcji mebli.

NAP

GODZINY OTWARCIA

pn-pt: 10:00-19:00
so: 10:00-16:00

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram