NOW BIURO ARCHITEKTONICZNE

Założone w 1989 roku NOW Biuro Architektoniczne projektuje i nadzoruje realizację inwestycji o różnej funkcji i skali, w tym także duże obiekty, skomplikowane funkcjonalnie i technologicznie.

ARCHITEKCI OFFA

Zespół NOW to przede wszystkim zdolni i odpowiedzialni architekci. Biuro posiada także grupę partnerów firm branżowych o dużym doświadczeniu zawodowym, co umożliwia pełną obsługę projektową inwestycji. Wśród wielu wykonywanych i zrealizowanych projektów znalazło się także kilka dla inwestorów zagranicznych zlokalizowanych zarówno w Polsce jak i za granicą. Projekty te wykonywane były przez NOW od stadium koncepcji po projekty techniczne i nadzór nad realizacją. Na własnym podwórku – dosłownie i w przenośni – NOW to główny projektant budynków Sepia Office, Teal Office i Fern Office, tak udanie wkomponowanych w zabytkową tkankę dawnej fabryki Ramischa, a dzisiejszej OFF Piotrkowska Center.

KSIĘGA ZACHWYTÓW

Wśród zrealizowanych i wykonywanych obecnie projektów wiele dotyczy nowoczesnych budynków usługowych, biurowych i mieszkaniowych o właściwym dla potrzeb inwestora standardzie. Efekty i jakość wykonywanej pracy docenił Filip Springer w „Księdze zachwytów”, który oddzielny rozdział poświęcił Bibliotece Uniwersyteckiej w Zielonej Górze. Zespół NOW jest zapraszany do wielu konkursów, w których uzyskuje nagrody i wyróżnienia. Jednym z ostatnich osiągnięć architektów NOW, jest projekt łódzkiego biurowca Comarch, który znalazł się w finale nagrody World Architecture Festival 2018. NOW Biuro Architektoniczne jest autorem tak powszechnie rozpoznawalnych obiektów jak Galeria Łódzka, University Business Park w Łodzi, sala koncertowa Akademii Muzycznej im. G. i K. Baczyńskich w Łodzi czy zespół dydaktyczno – rekreacyjny w Kleszczowie. Specjalnością NOW są nie tylko wielko kubaturowe obiekty użyteczności publicznej, ale także cieszące się olbrzymim zainteresowaniem rynkowym realizacje mieszkaniowe, takie jak łódzki zespół apartamentowy Chojny Park, apartamenty „Awangarda” w Łodzi czy również łódzkie Apartamenty Drewnowska „43”.

NOW BIURO ARCHITEKTONICZNE

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram