PATRYCJA PLESIAK DESIGN ATELIER

Z myślą o kobietach lubiących komfort oraz oryginalność. Projektantka Patrycja Plesiak kocha spełniać marzenia modowe kobiet zarówno na co dzień, jak i w najważniejszych dniach życia.

Z ŁODZI DO MEDIOLANU

Patrycja projektowaniem mody zajmuje się od 10 lat. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi z tytułem magistra sztuki. Jak na projektantkę młodego pokolenia, ma imponujące CV. W roku 2015 reprezentowała Polskę na Expo w Mediolanie, co zaowocowało ogłoszeniem miasta Łodzi kolebką polskiej mody. Jest laureatką międzynarodowych konkursów dla projektantów (m.in. Textile Salon w Moskwie – złoty medal i certyfikat Slavy Zaitseva – jako jedyna polska projektantka mody, Premio Internazionale Grandi Artisti Luigi Centra – nagroda, którą otrzymała w Wenecji w 2016 roku w dziedzinie rozwoju światowej mody). Do tej pory powstało 30 autorskich kolekcji ubioru, które były prezentowane w Paryżu i Mediolanie.

SKROJONE NA MIARĘ

Dla projektantki najważniejsze jest zadowolenie klientek, podkreślenie ich urody poprzez wykonanie stroju idealnie dopasowanego do sylwetki, ale również osobowości i charakteru danej osoby. Dlatego nie zdziwcie się, jeśli Wasze spotkanie z modą rozpoczniecie w jej atelier od wspólnej kawy i rozmowy. Wszystkie kolekcje tworzone są na miejscu, czyli w pracowni mody na I piętrze dawnej przędzalni fabryki Ramischa, a prezentowane i sprzedawane w Patrycja Plesiak Design Atelier.

PATRYCJA PLESIAK DESIGN ATELIER

GODZINY OTWARCIA

pn-pt: 11:00-19:00
so: 11:00-18:00
nd: 12:00-16:00

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram