RADEK-GRZANKA KANCELARIA ADWOKACKA

Kancelaria adwokacka Pawła Radka i Mariusza Grzanki świadczy wszechstronną pomoc prawną na rzecz podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, zarówno w postępowaniach sądowych jak i w sprawach pozasądowych.

RZETELNA I SKUTECZNA POMOC

Prawo, ze względu na wielką ilość aktów prawnych oraz ich wieloznaczność jest obszarem wyjątkowo trudnym do zdefiniowania. Szczególnie w polskich realiach samodzielnie dotarcie do źródeł prawa, nieustannie poddawanych zmianom oraz ich prawidłowa interpretacja, stanowi problem, mogący wywołać trudne do przewidzenia konsekwencje. Celem Kancelarii Pawła Radka i Mariusza Grzanki jest wskazanie i wdrożenie rozwiązań prawnych, które pozwolą w gąszczu przepisów na optymalne zapewnienie Klientom bezpieczeństwa w obszarach prawnych.

DOŚWIADCZENIE I ZAUFANIE

Kancelarię adwokacką tworzy dwóch wspólników: Adw. Paweł Radek i Adw. Mariusz Grzanka. Nieustannie pracują nad zwiększaniem jakości świadczonych usług prawnych i dostosowywaniem ich do oczekiwań Klientów. Grono firm, z którymi współpracują od wielu lat oraz osób fizycznych, które skorzystały z usług Kancelarii, może świadczyć o skuteczności prowadzonych przez nią działań. W toku procesów inwestycyjnych Kancelaria na stałe współpracuje z doświadczonymi specjalistami z różnych dziedzin, takich jak geodezja, architektura i budownictwo. Kancelaria adwokacka zapewnia obsługę również w języku angielskim.

RADEK-GRZANKA KANCELARIA ADWOKACKA

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram