SPALENI SŁOŃCEM

Chcesz poczuć prawdziwy łódzki klimat? Cocktail bar Spaleni Słońcem to miejsce, którego sznyt pozwoli Ci zastanowić się nad charakterem miasta w akompaniamencie świetnych alkoholi, industrialnego wystroju oraz wspaniałych ludzi. Czas na fajrant!

GENIUS LOCI

Po ciężkiej zmianie zrelaksuj się w Spalonych Słońcem. Główne elementy wystroju były oryginalnym wyposażeniem olbrzymiego łódzkiego zakładu WI-MA, zatrudniającego w czasach świetności kilkadziesiąt tysięcy osób. Jako bar wykorzystano stary stół montażowy z dziesiątkami szuflad. Na suficie i na ścianach wiszą przemysłowe lampy, które nadal potrafią rzucić światło na wiele dyskusji poruszanych w gronie znajomych. Podobnych stolików jak w Spalonych Słońcem nie znajdzie się nigdzie indziej. Powstały na zamówienie, a ich bazą są warsztatowe podpory popularnie zwane “kobyłkami”. Surowe fabryczne elementy zostały zrównoważone miękkimi krzesłami w ciepłych barwach i przytłumionym, punktowym światłem. Całość architektury wnętrza spuentował łódzki Malarz Jan Jubaal Wasiński, który stworzył na ścianach kunsztowne malarstwo ścienne w wielkim formacie.

SPIRITUS MOVENS

Troskę o spirytualia w lokalu objęły brandy, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Jack Daniel’s Tennessee whiskey oraz Finlandia Vodka sprawią, że smaki, których uświadczysz zostaną zapamiętane na długo. O różnorodność ciekawych napojów bez zawartości alkoholu zadbała Fritz Cola, a wybór piw zarówno znanych i lubianych, jak i craftowych jest tak okazały, że ciężko zdecydować się na jedną pozycję. Barmani – wirtuozi w swoim fachu - komponują doskonałe, klasyczne koktajle i wymyślają zaskakujące połączenia smaków. Nic, tylko wygodnie usiąść i delektować się miksturą - najlepiej na leżaku. Wiosną i latem, obok napojów chłodzących, leżaki przed lokalem stają się najbardziej pożądanym niezbędnikiem do pełnego relaksu w promieniach słońca.

SPALENI SŁOŃCEM

OPENING HOURS

pn: 18:00-1:00
wt: 14:00-1:00
śr-cz: 14:00-2:00
pt-so: 14:00-4:00
nd: 14:00-1:00

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram