SPÓŁDZIELNIA

Spółdzielnia to miejsce zbudowane na współpracy, ciągłym doskonaleniu i otwartości. Jeżeli szukasz cichej, spokojnej restauracji to nie będzie najlepszy wybór. Natomiast jeżeli dobrze czujesz się wśród ludzi, lubisz gwar, luźną atmosferę spotkań ze znajomymi - świetnie trafiłeś.

DESKOROLKOWE POCZĄTKI

Deskorolki, sprzęt snowboardowy, obuwie i ubrania – trudno w to dziś uwierzyć, ale przestrzeń popularnej „Spółdzielni” zajmowała kiedyś hurtownia sprzętu sportowego. Prowadził ją Tomasz Frant, pasjonat sportów ekstremalnych, który zajmował się importem oraz dystrybucją sprzętu deskorolkowego i snowboardowego. Ten model biznesowy jednak powoli się wyczerpywał, zmieniały się gusta i oczekiwania bywalców OFF Piotrkowska Center. Właściciele postanowili wykorzystać nadarzającą się okazję do zmiany przeznaczenia lokalu i swojego życia.

W BLASKU NEONU

Zaczęło się od Eko Targu, który postanowiła zorganizować na OFFie Dominika, żona Tomka. Ten mały krok dla nowego biznesu okazał się wielkim skokiem do świata gastronomii. Powstała restauracja „Spółdzielnia”, której koncepcja, wystrój lokalu i menu były  strzałem w dziesiątkę. To dzisiaj jeden z najpopularniejszych lokali nie tylko na OFFie, ale w całym mieście. Pod odrestaurowanym neonem sklepu spożywczego spotykają się różne grupy gości, łączy ich zamiłowanie do przebywania wśród ludzi i pozytywne nastawienie do życia. Na miejscu znajdziecie autentyczny, opalany drewnem, piec do wypiekania pizzy, dobrze wyposażony bar, a przede wszystkim niepowtarzalną luźną atmosferę, na którą składają się niezobowiązujący wystrój i uśmiechnięta załoga.

SPÓŁDZIELNIA

GODZINY OTWARCIA

pn-cz: 9:00-22:00
pt-so: 9:00-00:00
nd: 10:00-22:00

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram