SUPERMINDS ACADEMY

Neuromatematyka i CLIL Science, czyli nauczamy technik szybkiego liczenia w pamięci w języku angielskim jako Oficjalny Partner Związku Sorobanu w Japonii.

MATEMATYKA PO JAPOŃSKU

Aneta Grzanek jest pierwszą Europejką i jedną z dwóch certyfikowanych Trenerów Sorobanu w Polsce wpisaną do rejestru Trenerów w Japonii. Założyła Akademię Superminds aby przygotować młode pokolenie na wyzwania przyszłego, mocno technologicznego świata. Jej program to połączenie technik szybkiego liczenia w pamięci, japońskiej arytmetyki mentalnej, LEGO Maths oraz nauki języka angielskiego i przedmiotów ścisłych. Te wszystkie umiejętności są ćwiczone podczas jeden lekcji zgodnie z nurtem CLIL (Content Language Integrated Learning).

REWOLUCJA EDUKACYJNA

Dziś to właśnie w OFF Piotrkowska Center zespół Superumysłów dokonuje rewolucji edukacyjnej zamieniając dzieci i dorosłych w ludzkie kalkulatory, w ferworze fantastycznej zabawy. Trenerzy Neuromatemtyki uczą matematyki na klockach LEGO, wprowadzają techniki mnożenia liczb wielocyfrowych w pamięci, a Trenerzy CLIL Science pracują nad kompetencjami językowymi oraz wiedzą naukowo-biznesową. Dzieci pracują w zespołach pod czujnym okiem anglojęzycznego profesora, z którym przeprowadzają transakcje biznesowe, kupując i sprzedając mu wytworzone przez siebie produkty.

SUPERMINDS ACADEMY

GODZINY OTWARCIA

pn-pt: 14:00-19:00
so: 10:00-14:00

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram