TEATR KOMEDII IMPRO w Łodzi

Teatr improwizowany to wyobraźnia i spontaniczność. Dla występujących – wyzwanie aktorskie wymagające uważności i skupienia, a dla publiczności – zawsze nowe żywe emocje, choćby widzieli dany tytuł setki razy. Dzięki magii improwizacji tworzy się teatralna wspólnota.

Siła improwizacji

Tu nic dwa razy się nie zdarza – każdy spektakl jest premierowy, wyjątkowy i niepowtarzalny. Dlaczego? Bo Teatr Komedii Impro w Łodzi to pierwszy stacjonarny teatr poświęcony sztuce improwizacji. Aktorzy tworzą swoje przedstawienia tu i teraz, na oczach publiczności. Przed wejściem na scenę żaden z aktorów nie wie, co konkretnie zdarzy się za chwilę. O tym decydują sugestie dorosłych lub dziecięcych widzów i wyobraźnia samych aktorów. Aktorzy wybierają głównie pozytywne propozycje, dzięki czemu spektakle mają charakter literacko-teatralny i są intelektualną zabawą.

Zabawnie i z szacunkiem

Spektakle Teatru Komedii Impro są spontaniczne, inteligentne i szalone, ale zawsze tworzone z szacunkiem. Zespół nie przyjmuje od publiczności sugestii religijnych, politycznych oraz takich, które mogłyby w jakikolwiek sposób urazić widza. W repertuarze m.in.: „IMPRO Atak!”, „Kryminał improwizowany”, „Wilkołaki – horror improwizowany”, „Komedia romantyczna”, „Komedia muzyczna, czyli historia pewnego zespołu”, „Będzie albo nie będzie, czyli nienapisane dzieła Szekspira”, „Wymyślanka – bajka improwizowane”.

TEATR KOMEDII IMPRO w Łodzi

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram