ANGELIKA JÓZEFCZYK

Czerwone dywany, scena, błysk fleszy – po kreacje projektu Angeliki Józefczyk chętnie sięgają osobistości świata muzyki, filmu i telewizji, ale też miłośniczki mody, przygotowujące się do ważnych uroczystości. Jej kolekcje można znaleźć w butikach a Londynie, Mediolanie, Los Angeles czy Dubaju.

KWINTESENCJA KOBIECOŚCI

Kobiecość, oryginalny koncept, efektowna funkcjonalność… Angelika Józefczyk tworzy z myślą o kobietach, które lubią eksperymentować z kolorem i fakturą ubrań. W jej kolekcjach coś dla siebie znajdą panie, które cenią w ubraniach światowy styl czerwonych dywanów, ale i intrygującą strukturę. Marka jest dynamiczna, nowoczesna, ale też uniwersalna. Angelika Józefczyk jest absolwentką Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie oraz International Business na Uniwersytecie Łódzkim.

JEDYNY TAKI BUTIK

O Angelice rozpisywały się brytyjski Vogue i Tatler Magazine, a jej projekty gościły na okładkach takich magazynów jak Glamour, Moevir Magazyn, Harper’s Bazaar. Pokazy jej kolekcji odbywały się na najważniejszych wydarzeniach mody w Rzymie, Mediolanie, Berlinie, Dubaju, a jej suknie i garnitury gościły na czerwonych dywanach gali oscarowej, nagród Grammy i Emmy, festiwalu filmowego w Cannes czy międzynarodowych premier filmowych w Los Angeles. Ale jej jedyny butik na świecie znajduje się właśnie w Łodzi.

ANGELIKA JÓZEFCZYK

GODZINY OTWARCIA

pn-pt: 11:00-18:00
so: 11:00-15:00

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram