DAMIAN MIZIOŁEK SHOWROOM

Przytulne miejsce wypełnione modą, sztuką i kolorem. Z jednej strony pracownia, w której powstają ręcznie malowane grafiki na ubrania, a z drugiej showroom z unikalnymi konstrukcyjnie projektami, uszytymi z wysokiej jakości materiałów. Damian Miziołek w projektowaniu podąża za swoją indywidualnością, dopracowując każdy najmniejszy detal.

PARYŻ… MEDIOLAN? NIE. ŁÓDŹ!

Damian Miziołek, projektant pochodzący z Łodzi jest magistrem sztuki kierunku Wzornictwo PŁ. Tuż po studiach postanowił założyć własną markę odzieżową, umieszczając na logo oraz na wszywkach swoje imię, nazwisko oraz nazwę miasta Łódź, by podkreślić pochodzenie i miłość do tego miejsca. Starannie wybiera wysokiej jakości tkaniny, dzianiny i dodatki, testując je przed wdrożeniem do produkcji. Malowaniem na uszytych wyrobach wyraża swoją estetykę, tworząc jednocześnie unikalną sztukę. Pierwsza kolekcja T-shirtów i bluz udowadnia, że przy zachowaniu spójnego stylu, ręcznie malowane grafiki są jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne, nadając każdemu ubraniu oryginalność.

MIEJSCE I UBRANIA DLA KAŻDEGO

Celem marki jest spełnienie potrzeb odbiorców w każdym wieku, którzy potrzebują wyróżnić się z tłumu za pomocą koloru, unikalnej formy, a jednocześnie ceniących sobie świetną jakość oraz komfort użytkowania przyjemnych i wygodnych materiałów. Dbałość o każdy szczegół i wysoka wrażliwość Damiana na detale sprawiają, że ubrania wychodzące spod jego ręki są zawsze w całości dopracowane. Projektant stworzył pracownię, która już od samego wejścia uderza energetyzującą, pomarańczową barwą, będącą fundamentem kolorystycznym marki. Jest to miejsce odwiedzane przez klientów i przyjaciół Damiana, który z pasją opowiada im o swoich projektach i planach przy dobrej kawie.

DAMIAN MIZIOŁEK SHOWROOM

GODZINY OTWARCIA

pn-czw: 11:00-17:00
Najlepiej umówić się wcześniej telefonicznie.

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram