EKWATOR

Na dzisiejszym rynku pracy coraz trudniej o udane rekrutacje. Chyba że korzysta się z pomocy ekspertów Ekwatora, którzy wspierają proces zatrudniania pracowników tymczasowych i stałych oraz oferują usługi w zakresie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców.

Legalizacja pobytu i pracy w Polsce

W obcym kraju trudno jest wypełniać druczki, formularze, wnioski, brnąć przez zawiłe przepisy i nie pomylić się w urzędowych sprawach. Dlatego to Ekwator, działając w imieniu firm i pracodawców, bierze na siebie ciężar dopełnienia wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem i legalizacją pracowników w Polsce.

Skąd nazwa? Słowo „ekwator” oznacza równoleżnik. A pracownikom Ekwatora w równym stopniu zależy na zrealizowaniu potrzeb klientów i na indywidualnym podejściu do każdej sprawy.

Rekrutacja, poszukiwanie pracodawców i pracowników

Ekwator efektywnie poszukuje nowych miejsc pracy oraz chętnych, którzy te miejsca zapełnią. Pomaga pracodawcom, którzy szukają pracowników zagranicznych o określonych kompetencjach i umiejętnościach, a gdy ich znajdzie – legalizuje ich pobyt i pracę. Robi to tak skutecznie i profesjonalnie, że klienci chętnie i często wracają, udzielając pełnomocnictwa do prowadzenia kolejnych spraw, przyprowadzają swoje rodziny, znajomych, a także rekomendują Ekwator nieznajomym.

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram