LAVA FILMS

Artystyczne wizje debiutantów przekuwają w filmy, a doświadczonym twórcom pomagają rozwinąć skrzydła w międzynarodowych projektach.
LAVA FILMS oferuje również serwisy filmowe, produkcję teledysków, warsztaty czy efektowne making-of wydarzeń.

Produkcja filmowa

Lava Films to założona w 2010 roku niezależna firma produkcyjna, współpracująca zarówno z debiutującymi jak i doświadczonymi filmowcami z kraju i zagranicy. Jej celem jest przekształcanie potencjału twórców w debiuty oraz kolejne, wyjątkowe dzieła sztuki filmowej. Lava Films stawia na produkcję filmów będących wyrazem artystycznej wizji i tożsamości twórców, a jednocześnie wyrażających uniwersalne wartości współczesnego człowieka. Angażuje się w projekty o potencjale międzynarodowym, widząc w nich najbardziej adekwatną odpowiedź na potrzeby dzisiejszej wielokulturowej publiczności.

Kompleksowe usługi w branży audiowizualnej

Lava Films to także kompleksowe serwisy filmowe, castingi, wyszukiwanie lokacji, kompletowanie ekipy zdjęciowej, zdobywanie pozwoleń, doradztwo w kwestiach formalnych, technicznych czy artystycznych, koordynacja postprodukcji. W ofercie ma również warsztaty filmowe, realizację materiałów „making-of” wydarzeń, teledyski i filmy mody. Projekty Lava Films  były rozwijane w ramach takich programów, jak ACE Producers, TorinoFilmLab, EP2C, Passion to Market, Berlinale Co-Production market, EAVE, Ekran, CineKid, Cartoon Movie, Sheffield Doc Fest, Docs To Go i wiele innych.

LAVA FILMS

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram