PtASZEK

Artystyczny klimat i połączenie dobrego, lokalnego krawiectwa z autorską wizją mody, która nie goni za trendami. Naturalne, świetnej jakości tkaniny, łączą się tu z materiałami z recyclingu. Marka PtASZEK to propozycja dla ceniących w modzie prawdziwe piękno ubioru.

Autorska moda w rytmie slow

Monika Ptaszek, projektantka i założycielka marki PtASZEK mieszka i tworzy w Łodzi. Projektuje już od ponad dwóch dekad, a doświadczenie zdobyte we współpracy z różnymi firmami postanowiła wykorzystać do stworzenia własnej marki oraz autorskich kolekcji, w których po mistrzowsku przeplata wysokie krawiectwo z nurtem ZeroWaste. Nie goni za trendami i jest wyznawczynią slow fashion, czyli kupowania mniejszej liczby ubrań, ale za to dobrych jakościowo. Skupia się na pojedynczych projektach, celebrując piękno naturalnych tkanin, w większości wyprodukowanych w pobliskich fabrykach, a jej kreacje powstają dzięki pracy lokalnych krawców. 

Energia i duch Łodzi

Atelier PtASZEK to pracownia połączona z showroomem. Limitowane, undergroundowe klimatyczne ubrania powstają w sercu miasta, w OFF Piotrkowska Center, miejscu z energią i duchem włókienniczej Łodzi. Atelier jest miejscem spotkań przyjaciół i klientów projektantki, na metalowych konstrukcjach prezentuje się kolekcja, a w głębi pracowni przy ogromnym stole powstają nowe ubrania. Ogromne okna i światło przez nie wpadające napędzają życie w atelier, od wschodu do zachodu słońca, dając inspirację i chęć tworzenia. Monika jest absolwentką SAPU , krakowskiej szkoły projektowania ubioru. Uczestniczyła w łódzkim, lizbońskim i nowojorskim Fashion Week.

PtASZEK

GODZINY OTWARCIA

pn-pt: 9:00-17:00
so: 9:00-13:00

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram