SHORE

Wygodne czy ciepłe? Stylowe czy zaprojektowane tak, by funkcjonalnie wspierać pasjonatów wymagających zmagań z naturą? Tu nie trzeba wybierać. Bluzy SHORE łączą w sobie wszystko to, czego aktywni miłośnicy podróży i przyrody mogą potrzebować w zderzeniu z zimnem, wiatrem i wodą.

Styl życia i społeczność

Marka SHORE to coś więcej niż ubranie! To styl życia oraz społeczność, którą łączy miłość do natury i wolności, do aktywnego stylu życia, do gór, wody, wiatru i przestrzeni. To marka dla osób, które ponad wszystko kochają podróże, przygodę i czerpią z życia pełnymi garściami. Dzika natura, droga, pełen luz – to inspiracje, dzięki którym bluzy SHORE to najlepsze towarzyszki najpiękniejszych chwil. Są wyjątkowo ciepłe, miękkie i otulające. Na stoku i w podróży zawsze jest w nich ciepło i wygląda się w nich stylowo, przy zachowaniu całkowitej wygody.

Jakość na usługach przygody

Wszystkie bluzy są szyte z wysokogatunkowej bawełny z uszlachetnieniem soft, produkowanej na specjalne zamówienie w Polsce. Posiada ona najwyższe certyfikaty Oeko-Tex Standard 100 oraz GOTS, co jest gwarancją jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie elementy od bawełny po opakowania powstają w polskich pracowniach, są tworzone przez ludzi, którzy wkładają w nie całe serce!

Bluzy SHORE szybko znikają, bo szyte są w krótkich seriach, bez gromadzenia nadwyżek magazynowych, a twórcy marki osobiście pilnują całego procesu, tak aby dopracowany był każdy, najmniejszy detal.

SHORE

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram