SPILLO MEDIA GROUP

Nowoczesne rozwiązania dla biznesu. Doradztwo, organizacja eventów, marketing, PR, akcje specjalne. Mało? Do tego branding, social media, biuro prasowe, monitoring mediów oraz strony i aplikacje. Spillo spina te wszystkie kompetencje w jednym miejscu.

SPILLO

To grupa kreatywnych ludzi z dużym doświadczeniem w wielu dziedzinach. Wizytówką Spillo jest wysoka dbałość o klientów, a najważniejszym aspektem pracy – indywidualne podejście. Takie nastawienie tworzy efekt przyjaznej atmosfery i etycznej współpracy, która przekłada się na jakość realizowanych przez nas projektów i usług. Zespół Spillo dzieli się wiedzą, wyjaśnia bieżące trendy i pomaga, tym samym ułatwiając wszelkiego rodzaju działania promocyjno-sprzedażowe online i offline.

ANSWERS ARE HERE

Specjaliści Spillo zajmują się doradztwem w zakresie budowania wizerunku, brandingu, marketingu, public relations, monitoringu mediów, budowy stron www i aplikacji oraz social media. Zadaniem zespołu jest profesjonalna pomoc w tworzeniu niestandardowych planów pracy, otwierających nowe możliwości na rynku. Spillo wspiera klientów w komunikacji oraz tworzy akcje zbliżające do odbiorców. Dostarcza profesjonalną wiedzę oraz eksperckie umiejętności w zakresie nowoczesnych rozwiązań w szeroko pojętym biznesie, wspierając w rozwoju firmy i instytucje.

SPILLO MEDIA GROUP

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram