SUNROOF

Tu, pod jednym dachem, technologia łączy się z naturą, za sprawą odważnych wizji i pełnego pasji zespołu chcącego zmieniać świat. Wszystko po to, by energię słoneczną wykorzystać dla zrównoważonej, bezemisyjnej przyszłości.

Pionier na rynku energii słonecznej

SunRoof jest międzynarodowym startupem, który rewolucjonizuje zasilanie domów i umożliwia zdecentralizowaną produkcję energii. Inspiruje do zrównoważonego i komfortowego stylu życia, bez konieczności chodzenia na kompromisy. Każdego dnia urzeczywistnia wizję bezemisyjnej przyszłości. SunRoof to zdecydowanie więcej niż dach – to cały ekosystem rozwiązań, obejmujących solarne dachy, fasady czy wiaty fotowoltaiczne SunPort oraz innowacyjną technologię zarządzania energią. Startup dąży do stworzenia wirtualnej elektrowni i zbudowania największej sieci połączonych dachów solarnych na świecie.

Change the future with us

SunRoof tworzą ludzie pełni pasji, pomysłów i aspiracji do przestawienia świata na zieloną energię. Po sukcesie w Szwecji rozpoczęli globalną ekspansję i otworzyli polski oddział w Łodzi. Rozwijają się w rekordowym tempie również w Niemczech i USA. Wspólnie z odważnymi innowatorami i ekspertami od dachów opracowali innowacyjny SunRoof 2w1 – piękny i ekologiczny dach solarny, zapewniający bezpieczeństwo i swobodę korzystania ze wszystkiego, co elektryczne. Technologia jutra pozwala budować inteligentne, samowystarczalne energetycznie domy, osiedla i miasta oraz dostarczać czystą energię dla środków transportu.

SUNROOF

GODZINY OTWARCIA

pn-pt: 8:00-16:00

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram