TUSZ OBOK

Oryginalne minimalistyczne projekty papeterii okolicznościowej i wszystkiego, co da się wyczarować z papieru w oprawie odręcznego pisma to sposób, żeby zaskoczyć bliskich, ale też klientów lub pracowników. Poszukiwacze piękna i przyszli adepci sztuki kaligrafii wszystko to znajdą właśnie TUSZ OBOK.

SZTUKA KALIGRAFII I PIĘKNO PAPIERU

TUSZ OBOK to pracownia artystyczna specjalizująca się w sztuce kaligrafii i tworzeniu wyjątkowej papeterii okolicznościowej: oryginalnych zaproszeń, kart okolicznościowych, voucherów, zaproszeń – wszystkiego, co powstaje na papierze, by dać należytą piękną oprawę ważnym wydarzeniom.

Można tu znaleźć gotowe oryginalne kolekcje zaproszeń ślubnych, winietek, dyplomów czy listów gratulacyjnych, ale TUSZ OBOK chętnie podejmuje się nowych projektów na indywidualne zamówienie.

PIĘKNE PISANIE DLA KAŻDEGO

TUSZ OBOK regularnie organizuje warsztaty kaligraficzne, podczas których można zgłębić tajniki tej pięknej sztuki, a przy okazji zrelaksować się i znaleźć wytchnienie od pędzącego na co dzień świata.

Warsztaty to również pomysł dla firm, które chcą nagrodzić lub zintegrować swoich pracowników w pozytywnie zaskakujący sposób. Podczas takich zajęć zespołowych uczestnicy nie tylko zgłębią meandry kaligrafii, ale zapewne będą się przy tym świetnie wspólnie bawić.

TUSZ OBOK

Polityka prywatności
www.tenDESIGN.pl
map-markerfacebookangle-downinstagram